B43545B9397M087
MFR.Part #
B43545B9397M087
JLCPCB Part #
C1610077
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2.24A@100Hz 2000hrs@105℃ 210mΩ 30mm 390uF 400V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS