B43501B5397M60
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43501B5397M60
JLCPCB Part #
C1612352
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
35mm 390uF 450V 45mm ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS