B43512B5158M080
MFR.Part #
B43512B5158M080
JLCPCB Part #
C3722099
Package
Plugin,D45xL72.2mm
Description
-40℃~+85℃ 1500uF 22.5mm 450V 45mm 5000hrs@85℃ 6.25A@100Hz 72.2mm ±20% 插件,D45xL72.2mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS