B43733A9188M000
MFR.Part #
B43733A9188M000
JLCPCB Part #
C3813956
Package
Bolt,D51.6xL81.7mm
Description
-25℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 1800uF 22.2mm 400V 51.6mm 7.33A@100Hz 70mΩ@100Hz 81.7mm ±20% 螺栓,D51.6xL81.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS