B43512A0278M000
MFR.Part #
B43512A0278M000
JLCPCB Part #
C3725137
Package
Plugin,D50xL97mm
Description
-40℃~+85℃ 22.5mm 2700uF 420V 5000hrs@85℃ 50mm 9.02A@100Hz 97mm ±20% Plugin,D50xL97mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS