B43508F2158M80
MFR.Part #
B43508F2158M80
JLCPCB Part #
C1612969
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
1500uF 250V 35mm 40mm ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS