MMZ1608A252BTD25
MFR.Part #
MMZ1608A252BTD25
JLCPCB Part #
C518886
Description
-55℃~+125℃ 1 2.5kΩ@100MHz 200mA 800mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS