B43508C5337M062
MFR.Part #
B43508C5337M062
JLCPCB Part #
C1498828
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 35mm 450V 530mΩ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS