B43508B9337M60
MFR.Part #
B43508B9337M60
JLCPCB Part #
C1609968
Package
Plugin,D30xL35mm
Description
30mm 330uF 35mm 400V ±20% 插件,D30xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS