B43508B9277M62
MFR.Part #
B43508B9277M62
JLCPCB Part #
C1609399
Package
Plugin,D25xL40mm
Description
25mm 270uF 400V 40mm ±20% 插件,D25xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS