B43508B2567M2
MFR.Part #
B43508B2567M2
JLCPCB Part #
C1650475
Package
Plugin,D25xL30mm
Description
200V 25mm 30mm 560uF ±20% 插件,D25xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS