B43504J2108M62
MFR.Part #
B43504J2108M62
JLCPCB Part #
C1613051
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
1000uF 200V 30mm 35mm ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS