B43504B9337M87
MFR.Part #
B43504B9337M87
JLCPCB Part #
C1611370
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
330uF 35mm 35mm 400V ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS