B43501B5277M80
MFR.Part #
B43501B5277M80
JLCPCB Part #
C1608579
Package
Plugin,D25xL55mm
Description
25mm 270uF 450V 55mm ±20% 插件,D25xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS