B43457D5158M3
MFR.Part #
B43457D5158M3
JLCPCB Part #
C1617657
Description
-40℃~+85℃ 10000hrs@85℃ 1500uF 28.5mm 450V 6.1A@100Hz 63mΩ@100Hz 81.7mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS