B41896E5188M000
MFR.Part #
B41896E5188M000
JLCPCB Part #
C1599159
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1800uF 18mm 25V 31mΩ 7.5mm 7000hrs@125℃ ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS