B41456B8689M000
MFR.Part #
B41456B8689M000
JLCPCB Part #
C1579489
Package
Bolt,D76.9xL105.7mm
Description
-40℃~+85℃ 105.7mm 12000hrs@85℃ 20A@100Hz 31.7mm 5mΩ@100Hz 63V 68000uF 76.9mm ±20% 螺栓,D76.9xL105.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS