B41896C4827M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41896C4827M000
JLCPCB Part #
C1596987
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 10mm 16V 3500hrs@125℃ 5mm 62mΩ 820uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS