B41896C5827M000
MFR.Part #
B41896C5827M000
JLCPCB Part #
C1600311
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12.5mm 25V 55mΩ 5mm 7000hrs@125℃ 820uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS