B41866C8227M000
MFR.Part #
B41866C8227M000
JLCPCB Part #
C1600120
Description
-55℃~+125℃ 12.5mm 182mΩ 220uF 5000hrs@125℃ 5mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS