B43508F2108M007
MFR.Part #
B43508F2108M007
JLCPCB Part #
C1611754
Package
Plugin,D30xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 10mm 120mΩ@100Hz 2.23A@100Hz 250V 3000hrs@105℃ 30mm 40mm ±20% 插件,D30xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS