B41689A7278Q001
MFR.Part #
B41689A7278Q001
JLCPCB Part #
C1609557
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 10000hrs@125℃ 12mΩ 21mm 2700uF 40V 49mm 插件,D21xL49mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS