NLV25T-015J-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLV25T-015J-PF
JLCPCB Part #
C250143
Package
1008
Description
15nH 290mΩ 480mA Magnetic Shielded Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS