B41505A0338M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41505A0338M000
JLCPCB Part #
C1607955
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 3300uF 35mm 48mΩ 5000hrs@105℃ 80V ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS