B41505A6338M000
MFR.Part #
B41505A6338M000
JLCPCB Part #
C5571755
Package
Plugin,D25xL37mm
Description
-40℃~+105℃ 1.8A@100Hz 10mm 25mm 3300uF 37mm 5000hrs@105℃ 50V 56mΩ@100Hz ±20% 插件,D25xL37mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS