B41252B3399M
MFR.Part #
B41252B3399M
JLCPCB Part #
C1601165
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 39000uF 4.57A@120Hz ±20% 插件 Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS