B32926C3106K000
MFR.Part #
B32926C3106K000
JLCPCB Part #
C3296095
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 10uF 305V X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS