MLF2012E5R6KTD25
MFR.Part #
MLF2012E5R6KTD25
JLCPCB Part #
C6092922
Description
15mA 45MHz 5.6uH 50@4MHz 600mΩ AEC-Q200 ±10% 0805 Inductors (SMD) ROHS