B32916B5335M
MFR.Part #
B32916B5335M
JLCPCB Part #
C17231358
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+110℃ 3.3uF 530V X1 ±20% Plugin,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS