B32758G3456K000
MFR.Part #
B32758G3456K000
JLCPCB Part #
C3806615
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-40℃~+105℃ 310V、630V 45uF ±10% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS