B43508A9108M60
MFR.Part #
B43508A9108M60
JLCPCB Part #
C1614520
Package
Plugin,D35xL55mm
Description
1000uF 35mm 400V 55mm ±20% 插件,D35xL55mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS