B32776Z9226K000
MFR.Part #
B32776Z9226K000
JLCPCB Part #
C6509011
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 22uF 900V ±10% Plugin,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS