B32756G7156K000
MFR.Part #
B32756G7156K000
JLCPCB Part #
C3795608
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 275V、550V ±10% 插件,P=37.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS