FG26C0G2J102JNT06
MFR.Part #
FG26C0G2J102JNT06
JLCPCB Part #
C1620114
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 5mm 630V C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS