B32671L6333K289
MFR.Part #
B32671L6333K289
JLCPCB Part #
C5556127
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+110℃ 250V、630V 33nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS