B43564A4278M3
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B43564A4278M3
JLCPCB Part #
C1617263
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 15000hrs@85℃ 2700uF 28.5mm 350V 59mΩ@100Hz 8.8A@100Hz 81.7mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS