B32653A2392J000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B32653A2392J000
JLCPCB Part #
C20344245
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 3.9nF 700V ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS