B32652A6473J000
MFR.Part #
B32652A6473J000
JLCPCB Part #
C3809469
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 47nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS