B43509B9337M000
MFR.Part #
B43509B9337M000
JLCPCB Part #
C3725161
Package
Plugin,D30xL42mm
Description
-40℃~+105℃ 1.62A@100Hz 10mm 3000hrs@105℃ 30mm 330uF 400V 42mm ±20% 插件,D30xL42mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS