B32652A3224K000
MFR.Part #
B32652A3224K000
JLCPCB Part #
C3806313
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 160V、250V 220nF ±10% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS