B32652A1682J000
MFR.Part #
B32652A1682J000
JLCPCB Part #
C6748559
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 500V、1.6kV 6.8nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS