B32621A3683K289
MFR.Part #
B32621A3683K289
JLCPCB Part #
C3796400
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 140V、250V 68nF ±10% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS