B41790A8307Q001
MFR.Part #
B41790A8307Q001
JLCPCB Part #
C6128609
Package
Plugin
Description
-10%~+30% -55℃~+125℃ 12mm 2.2A@10kHz 260mΩ@100Hz 300uF 30mm 5000hrs@125℃ 6.25mm 63V Plugin Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS