B32024C3474K000
MFR.Part #
B32024C3474K000
JLCPCB Part #
C3295401
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 470nF Y2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS