B32936A3155K000
MFR.Part #
B32936A3155K000
JLCPCB Part #
C3294995
Package
Plugin,P=37.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 305V X2 ±10% 插件,P=37.5mm Safety Capacitors ROHS