B32024C3684K000
MFR.Part #
B32024C3684K000
JLCPCB Part #
C3298898
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-40℃~+110℃ 300V 680nF Y2 ±10% 插件,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS