SPM5020T-3R3M-CA
MFR.Part #
SPM5020T-3R3M-CA
JLCPCB Part #
C5924432
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
3.3uH 3.8A 5.2A 66.3mΩ ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS