AVRF060X100LT242
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
AVRF060X100LT242
JLCPCB Part #
C3152911
Package
0201
Description
-55℃~+85℃ 10pF 2.4GHz 20dB@2.4GHz 7V Yes 0201 EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) ROHS