ACM2012H-900-2P-T05
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
ACM2012H-900-2P-T05
JLCPCB Part #
C694256
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-40℃~+85℃ 10MΩ 2 20V 300mA 300mΩ 65Ω@100MHz、90Ω@100MHz SMD-4P,2x1.2mm Common Mode Filters ROHS