MHQ1005P2N8CTD25
MFR.Part #
MHQ1005P2N8CTD25
JLCPCB Part #
C5768722
Description
2.8nH 23@250MHz 80mΩ 900mA AEC-Q200 0402 Inductors (SMD) ROHS